Residential Income
2,190 Sqft
QR Code
Basic Details
Property Type:
Residential Income
Listing Type:
For Sale
Price:
$1,139,000
Bedrooms:
3
Rooms:
11
Total Bathrooms:
2
Square Footage:
2,190 Sqft
Year Built:
1900
Lot Area:
0.10 Acre
Listing ID:
73483335
Disclosure
Listing agent has ownership in the property,
Garage Parking
2,
Interior Features
Kitchen, Dining Room, Office/den, Living Room, Sunroom,
Lead Paint
Unknown,
Additional Information
Area:
Norfolk Downs
Market Time:
77
Parking Spaces:
6
Tax Year:
2025
Status:
Active
Price Per Sqft:
$520
Zoning:
RESB
No Units:
2
Orig Price:
$1,199,000
Postal Code:
02170
Longitude:
W72° 58' 34.8''
Latitude:
N42° 15' 56.9''
Agent Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251