Residential Income
9,160 Sqft
QR Code
Basic Details
Property Type:
Residential Income
Listing Type:
For Sale
Price:
$2,575,000
Bedrooms:
16
Rooms:
48
Total Bathrooms:
14
Square Footage:
9,160 Sqft
Year Built:
2005
Lot Area:
0.32 Acre
Listing ID:
73521714
Electric Feature
Circuit Breakers, 100 Amp Service,
Garage Parking
Lead Paint
No,
Rent Fee Includes
Unit 1(water), Unit 2(water),
Additional Information
Market Time:
1
Parking Spaces:
14
Tax Year:
2026
Status:
Active
Price Per Sqft:
$281
Zoning:
BUSB
No Units:
7
Orig Price:
$2,575,000
Fireplaces:
7
Postal Code:
02169
Longitude:
W71° 1' 10.2''
Latitude:
N42° 14' 31.4''
Agent Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251