Residential Income
3,551 Sqft
QR Code
Basic Details
Property Type:
Residential Income
Listing Type:
For Sale
Price:
$850,000
Bedrooms:
12
Rooms:
20
Total Bathrooms:
4
Square Footage:
3,551 Sqft
Year Built:
1945
Lot Area:
0.11 Acre
Listing ID:
73521396
Interior Features
Kitchen, Bathroom With Tub & Shower, Living Room,
Lead Paint
Unknown,
Additional Information
Market Time:
1
Parking Spaces:
5
Tax Year:
2025
Status:
Active
Price Per Sqft:
$239
Zoning:
TTF
No Units:
4
Orig Price:
$850,000
Postal Code:
01850
Longitude:
W72° 42' 8''
Latitude:
N42° 39' 8.7''
Agent Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251