Residential Income
4,104 Sqft
QR Code
Basic Details
Property Type:
Residential Income
Listing Type:
For Sale
Price:
$675,000
Bedrooms:
9
Rooms:
18
Total Bathrooms:
3
Square Footage:
4,104 Sqft
Year Built:
1980
Lot Area:
0.11 Acre
Listing ID:
73520892
Market Time:
1
Parking Spaces:
2
Tax Year:
2026
Status:
Active
Price Per Sqft:
$164
Zoning:
RG-5
No Units:
3
Orig Price:
$675,000
Postal Code:
01604
Longitude:
W72° 13' 28.8''
Latitude:
N42° 15' 17.8''
Agent Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251