Residential Income
1,912 Sqft
QR Code
Basic Details
Property Type:
Residential Income
Listing Type:
For Sale
Price:
$679,900
Bedrooms:
5
Rooms:
10
Total Bathrooms:
2
Square Footage:
1,912 Sqft
Year Built:
1900
Lot Area:
0.08 Acre
Listing ID:
73517305
Flooring
Tile, Wood, Laminate, Hardwood, Stone/ceramic Tile,
Interior Features
Kitchen, Bathroom With Tub & Shower, Living Room,
Lead Paint
Certified Treated,
Road Type
Paved,
Additional Information
Market Time:
5
Parking Spaces:
4
Tax Year:
2025
Status:
Active
Price Per Sqft:
$356
Zoning:
R2
No Units:
2
Orig Price:
$679,900
Postal Code:
01902
Longitude:
W71° 2' 52.9''
Latitude:
N42° 28' 10.6''
Agent Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251