Residential Income
8,243 Sqft
Basic
Details
Property Type:
Residential Income
Listing Type:
For Sale
Price:
$3,590,000
Bedrooms:
13
Rooms:
33
Total Bathrooms:
7
Square Footage:
8,243 Sqft
Year Built:
1900
Lot Area:
0.20 Acre
Listing ID:
73517041
Market Time:
7
Parking Spaces:
7
Tax Year:
2026
Status:
Active
Price Per Sqft:
$436
Zoning:
RB
No Units:
6
Orig Price:
$3,590,000
Fireplaces:
4
Postal Code:
02143
Longitude:
W72° 53' 45.9''
Latitude:
N42° 23' 7.7''
Agent
Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251
srobb@robbenterprises.com