Residential
2,155 Sqft
QR Code
Basic Details
Property Type:
Residential
Listing Type:
For Sale
Price:
$850,000
Bedrooms:
4
Rooms:
7
Total Bathrooms:
3
Square Footage:
2,155 Sqft
Year Built:
1875
Listing ID:
73517251
Disclosure
Current Tenants will vacate by end of May,
Electric Feature
200+ Amp Service,
Market Time:
1
Parking Spaces:
2
Tax Year:
2026
Status:
Active
Price Per Sqft:
$394
Zoning:
R2
No Units:
2
Orig Price:
$850,000
Postal Code:
01970
Longitude:
W71° 5' 27''
Latitude:
N42° 31' 43.1''
Agent Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251