Residential
2,100 Sqft
Basic
Details
Property Type:
Residential
Listing Type:
For Sale
Price:
$849,900
Bedrooms:
2
Rooms:
8
Total Bathrooms:
2
Square Footage:
2,100 Sqft
Year Built:
1930
Lot Area:
0.33 Acre
Listing ID:
73516691
Appliances
Range, Dishwasher, Refrigerator, Water Heater,
Market Time:
1
Parking Spaces:
4
Tax Year:
2025
Status:
Active
Price Per Sqft:
$405
Zoning:
RES
Orig Price:
$849,900
Fireplaces:
1
Postal Code:
03079
Longitude:
W72° 47' 7.2''
Latitude:
N42° 48' 2.8''
Agent
Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251
srobb@robbenterprises.com