Residential
627 Sqft
QR Code
Basic Details
Property Type:
Residential
Listing Type:
For Sale
Price:
$349,900
Bedrooms:
2
Rooms:
4
Total Bathrooms:
1
Square Footage:
627 Sqft
Year Built:
1970
Listing ID:
73516554
Market Time:
1
Parking Spaces:
1
Tax Year:
2025
Status:
Active
Price Per Sqft:
$558
Zoning:
RES
No Units:
12
Unit Building:
2
Orig Price:
$349,900
Postal Code:
02171
Longitude:
W72° 58' 8.9''
Latitude:
N42° 16' 15.8''
Agent Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251