Residential
1,700 Sqft
QR Code
Basic Details
Property Type:
Residential
Listing Type:
For Sale
Price:
$1,199,900
Bedrooms:
3
Rooms:
6
Total Bathrooms:
2
Square Footage:
1,700 Sqft
Year Built:
2024
Listing ID:
73516004
Appliances
Disposal, Range, Dishwasher, Refrigerator, Washer, Dryer, Oven,
Parking Spaces:
2
Tax Year:
2024
Status:
Active
Price Per Sqft:
$706
Zoning:
RES
No Units:
6
No Units Owner Occ:
5
Orig Price:
$1,199,900
Fireplaces:
1
Postal Code:
02134
Longitude:
W72° 51' 54.6''
Latitude:
N42° 21' 41.6''
Agent Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251