Residential Income
4,314 Sqft
Basic
Details
Property Type:
Residential Income
Listing Type:
For Sale
Price:
$1,380,000
Bedrooms:
9
Rooms:
18
Total Bathrooms:
3
Square Footage:
4,314 Sqft
Year Built:
1935
Lot Area:
0.13 Acre
Listing ID:
73515394
Disclosure
Subject to seller finding suitable housing.,
Garage Parking
2,
Lead Paint
Unknown,
Additional
Information
Market Time:
4
Parking Spaces:
7
Tax Year:
2025
Status:
Active
Price Per Sqft:
$320
Zoning:
R3
No Units:
3
Orig Price:
$1,380,000
Postal Code:
02130
Longitude:
W72° 53' 6.3''
Latitude:
N42° 17' 47.8''
Agent
Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251
srobb@robbenterprises.com