Residential
2,577 Sqft
QR Code
Basic Details
Property Type:
Residential
Listing Type:
For Sale
Price:
$2,495,000
Bedrooms:
6
Rooms:
10
Total Bathrooms:
2.5
Half Bathrooms:
1
Square Footage:
2,577 Sqft
Year Built:
1890
Lot Area:
0.50 Acre
Listing ID:
73514966
Exterior Unit Features
Deck, Porch, Porch - Screened, Guest House,
Sewer
Private Sewer,
Style
Antique,
Water
Public,
Garage Parking
2,
Lead Paint
Unknown,
Additional Information
Market Time:
4
Parking Spaces:
7
Tax Year:
2026
Status:
Active
Price Per Sqft:
$968
Zoning:
R2
Orig Price:
$2,495,000
Postal Code:
02557
Longitude:
W71° 26' 8.1''
Latitude:
N41° 28' 6.2''
Agent Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251