Residential Income
4,506 Sqft
QR Code
Basic Details
Property Type:
Residential Income
Listing Type:
For Sale
Price:
$950,000
Bedrooms:
13
Rooms:
28
Total Bathrooms:
5
Square Footage:
4,506 Sqft
Year Built:
1900
Lot Area:
0.06 Acre
Listing ID:
73515047
Market Time:
5
Parking Spaces:
4
Tax Year:
2025
Status:
Active
Price Per Sqft:
$211
Zoning:
B-B
No Units:
5
Orig Price:
$950,000
Postal Code:
02721
Longitude:
W72° 50' 13.2''
Latitude:
N41° 41' 40.3''
Agent Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251