Residential
714 Sqft
Basic
Details
Property Type:
Residential
Listing Type:
For Sale
Price:
$719,000
Bedrooms:
1
Rooms:
3
Total Bathrooms:
1
Square Footage:
714 Sqft
Year Built:
1900
Lot Area:
0.02 Acre
Listing ID:
73515028
Market Time:
1
Tax Year:
2025
Status:
Active
Price Per Sqft:
$1,007
Zoning:
CD
No Units:
6
No Units Owner Occ:
1
Unit Building:
4
Orig Price:
$719,000
Fireplaces:
1
Postal Code:
02118
Longitude:
W72° 55' 30.6''
Latitude:
N42° 20' 22.8''
Agent
Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251
srobb@robbenterprises.com