Residential
904 Sqft
QR Code
Basic Details
Property Type:
Residential
Listing Type:
For Sale
Price:
$325,000
Bedrooms:
2
Rooms:
6
Total Bathrooms:
1
Square Footage:
904 Sqft
Year Built:
1950
Lot Area:
0.21 Acre
Listing ID:
73514592
Disclosure
new dishwasher 2021,
Market Time:
4
Parking Spaces:
4
Tax Year:
2026
Status:
Active
Price Per Sqft:
$360
Zoning:
res
Orig Price:
$325,000
Fireplaces:
1
Postal Code:
02571
Longitude:
W71° 18' 1.2''
Latitude:
N41° 44' 45.9''
Agent Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251