Residential Income
4,399 Sqft
Basic
Details
Property Type:
Residential Income
Listing Type:
For Sale
Price:
$799,900
Bedrooms:
9
Rooms:
15
Total Bathrooms:
3
Square Footage:
4,399 Sqft
Year Built:
1910
Lot Area:
0.09 Acre
Listing ID:
73485731
Rent Fee Includes
Unit 1(water), Unit 2(water), Unit 3(water),
Additional
Information
Market Time:
21
Tax Year:
2026
Status:
Closed
Price Per Sqft:
$182
Zoning:
RG-5
No Units:
3
Orig Price:
$799,900
Postal Code:
01603
Longitude:
W72° 10' 19.5''
Latitude:
N42° 15' 1''
Agent
Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251
srobb@robbenterprises.com