Residential Income
3,231 Sqft
Basic
Details
Property Type:
Residential Income
Listing Type:
For Sale
Price:
$1,180,000
Bedrooms:
8
Rooms:
14
Total Bathrooms:
5
Square Footage:
3,231 Sqft
Year Built:
1900
Lot Area:
0.12 Acre
Listing ID:
73514674
Market Time:
5
Parking Spaces:
3
Tax Year:
2025
Status:
Active
Price Per Sqft:
$365
Zoning:
ResA
No Units:
2
Orig Price:
$1,180,000
Fireplaces:
1
Postal Code:
02148
Longitude:
W72° 56' 29.5''
Latitude:
N42° 25' 53.3''
Agent
Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251
srobb@robbenterprises.com