Residential
1,773 Sqft
QR Code
Basic Details
Property Type:
Residential
Listing Type:
For Sale
Price:
$499,900
Bedrooms:
4
Rooms:
7
Total Bathrooms:
1.5
Half Bathrooms:
1
Square Footage:
1,773 Sqft
Year Built:
1950
Lot Area:
0.66 Acre
Listing ID:
73514263
Exterior Unit Features
Fenced Yard, Porch - Screened, Rain Gutters,
Sewer
Public Sewer,
Style
Cape,
Water
Public,
Disclosure
Monthly Average Utilities: Electric $240, Gas $264,
Market Time:
4
Parking Spaces:
7
Tax Year:
2025
Status:
Active
Price Per Sqft:
$282
Zoning:
Res
Orig Price:
$499,900
Fireplaces:
1
Postal Code:
02760
Longitude:
W72° 39' 41.2''
Latitude:
N41° 58' 21.6''
Agent Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251