Residential
1,078 Sqft
QR Code
Basic Details
Property Type:
Residential
Listing Type:
For Sale
Price:
$519,000
Bedrooms:
1
Rooms:
3
Total Bathrooms:
1
Square Footage:
1,078 Sqft
Year Built:
1928
Lot Area:
0.02 Acre
Listing ID:
73514620
Appliances
Range, Dishwasher, Refrigerator, Washer, Dryer,
Market Time:
1
Parking Spaces:
1
Tax Year:
2025
Status:
Active
Price Per Sqft:
$481
Zoning:
CD
No Units:
3
Unit Building:
3
Orig Price:
$519,000
Fireplaces:
1
Postal Code:
02124
Longitude:
W72° 55' 50.6''
Latitude:
N42° 17' 6.3''
Agent Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251