Residential
2,366 Sqft
Basic
Details
Property Type:
Residential
Listing Type:
For Sale
Price:
$629,900
Bedrooms:
3
Rooms:
7
Total Bathrooms:
1
Square Footage:
2,366 Sqft
Year Built:
1930
Lot Area:
0.43 Acre
Listing ID:
73514121
Disclosure
Seller is a licensed real estate professional and has not lived in the property.,
Market Time:
4
Parking Spaces:
4
Tax Year:
2025
Status:
Active
Price Per Sqft:
$266
Zoning:
RES
Orig Price:
$629,900
Fireplaces:
1
Postal Code:
01821
Longitude:
W72° 42' 30.2''
Latitude:
N42° 33' 46.6''
Agent
Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251
srobb@robbenterprises.com