Residential Income
2,394 Sqft
Basic
Details
Property Type:
Residential Income
Listing Type:
For Sale
Price:
$179,000
Bedrooms:
7
Rooms:
14
Total Bathrooms:
2
Square Footage:
2,394 Sqft
Year Built:
1910
Lot Area:
0.09 Acre
Listing ID:
73426119
Electric Feature
Individually Metered, 100 Amp Service,
Market Time:
249
Tax Year:
2025
Status:
Active
Price Per Sqft:
$75
Zoning:
CC
No Units:
2
Orig Price:
$200,000
Postal Code:
01301
Longitude:
W73° 23' 37.5''
Latitude:
N42° 35' 21.3''
Agent
Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251
srobb@robbenterprises.com