Residential Income
3,531 Sqft
Basic
Details
Property Type:
Residential Income
Listing Type:
For Sale
Price:
$799,900
Bedrooms:
6
Rooms:
12
Total Bathrooms:
4
Half Bathrooms:
2
Square Footage:
3,531 Sqft
Year Built:
1920
Lot Area:
0.09 Acre
Listing ID:
73472857
Features
Basement
Radon Remediation System, Walk-out Access, Unfinished,
Market Time:
82
Parking Spaces:
4
Tax Year:
2025
Status:
Active
Price Per Sqft:
$227
Zoning:
GB
No Units:
3
Orig Price:
$925,000
Postal Code:
02382
Longitude:
W71° 4' 4.7''
Latitude:
N42° 4' 51.8''
Agent
Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251
srobb@robbenterprises.com