Residential Income
7,920 Sqft
Basic
Details
Property Type:
Residential Income
Listing Type:
For Sale
Price:
$2,100,000
View:
City View(s)
Bedrooms:
18
Rooms:
30
Total Bathrooms:
12
Square Footage:
7,920 Sqft
Year Built:
1920
Lot Area:
0.09 Acre
Listing ID:
73459673
Disclosure
Photos are of the model, Unit 4,
Market Time:
8
Tax Year:
2025
Status:
Active
Price Per Sqft:
$265
Zoning:
CC
No Units:
12
Orig Price:
$2,100,000
Postal Code:
01301
Longitude:
W73° 23' 38.9''
Latitude:
N42° 35' 16.5''
Agent
Info
No Image
Stephen E. Robb
www.RobbEnterprises.com
617-212-0251
srobb@robbenterprises.com